Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження примірного договору про організацію перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про добровільне об'єднання територіальних громад", Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 22.05.2019 року № 516 "Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в Тернопільській міській територіальній громаді", з метою забезпечення транспортним сполученням населених пунктів Тернопільської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити примірний договір про організацію перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Тернопільської міської територіальної громади згідно з додатком (додається).
2. Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку до 01.08.2019 року укласти відповідний договір з переможцем конкурсу.
3. Визначити начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського І.Г. уповноваженою особою на підписання договору про організацію перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Тернопільської міської територіальної громади.
4. Рішення виконавчого комітету від 10.01.2019 року № 26 "Про затвердження примірного договору про організацію перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Тернопільської міської територіальної громади" вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.