Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про організацію перевезень

З метою сприяння підготовці та проведенню музичного фестивалю "Файне місто" у липні 2019 року, враховуючи клопотання ГО "Файне місто" від 26.06.2019 року № 21/9, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити громадській організації "Фестиваль "Файне місто" організацію перевезення пасажирів від залізничного вокзалу до місця проведення фестивалю – Тернопільського іподрому за маршрутом: вул. Б.Хмельницького (район зупинки "Галицький коледж"), вул. Руська, вул. Мазепи, вул. Львівська, Львівське шосе, іподром, Львівське шосе, вул. Львівська, вул. Мазепи, вул. Руська, вул. Замкова, вул. Крушельницької, вул. Б.Хмельницького (район зупинки "Галицький коледж").
2. Громадській організації "Фестиваль "Файне місто" виготовити паспорт маршруту, вказаного в п.1 даного рішення та погодити його у встановленому порядку.
3. Дозволити суб'єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері перевезень пасажирів, забезпечити обслуговування маршруту, вказаного в п. 1 даного рішення.
4. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення у встановленому порядку.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.