Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 р. №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про освіту», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 р. № 286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»:
1.1. В додатку 2 до рішення назву послуги Н-20-01 «Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади» замінити на «Реєстрація дітей у заклади дошкільної освіти».
1.2. Додаток 3 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 1.
1.3. Додаток 4 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 2 (додаються).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.