Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільського ліцею № 21 - спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Сеніва Юрія Ігоровича, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільського ліцею № 21 - спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети фізичній особі – підприємцю Сеніву Юрію Ігоровичу , згідно з додатком (додається).
2. Тернопільському ліцею № 21 – спеціалізованій мистецькій школі ім. І. Герети в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.
3. Зобов’язати орендаря звернутися в КП «Земельно-кадастрове бюро» для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.