Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання житлових приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись Житловим кодексом, «Примірним положенням про користування гуртожитками», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати кімнату №… житловою площею 17,3кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…. Вишневській … на склад сім’ї 2 особи. Видати ордер.
2. Надати кімнату №… житловою площею 11,7кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…. Шинкарук … на склад сім’ї 1 особа. Видати ордер.
3. Надати кімнату №… житловою площею 11,9кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…. Монастирському … на склад сім’ї 2 особи. Видати ордер.
4. Надати кімнату № … житловою площею 14,2кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…. Ткач …. на склад сім’ї 1 особа. Видати ордер.
5. Надати кімнату №…. житловою площею 14,0кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…. Стефанишин … на склад сім’ї 1 особа. Видати ордер.
6. Надати кімнату №… житловою площею 15,8кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул….. Зань … на склад сім’ї 1 особа. Видати ордер.
7. Надати кімнату №…. житловою площею 15,3кв.м. в гуртожитку виконавчого комітету за адресою вул…..Сливка …. на склад сім’ї 1 особа. Видати ордер.