Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу кімнати в користь неповнолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів неповнолітньої дитини …, 20.01.2003р.н., …, які проживають за адресою: с….Теребовлянського району Тернопільської області, …, який проживає за адресою: м.Тернопіль, вул…, кім…., встановлено, що заявники бажають укласти договір купівлі-продажу кімнати за адресою: м.Тернопіль, вул…., кім…. в користь неповнолітньої дитини …, 20.01.2003р.н.
Кімната за адресою: м.Тернопіль, вул…., кім…. належить на праві приватної власності Марченко Наталії Володимирівні на підставі свідоцтва про право власності, виданого 27.12.2016р. міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації.
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, враховуючи згоду батьків …, …, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, враховуючи згоду батьків …, …, дозвіл на укладання договору купівлі-продажу кімнати за адресою: м.Тернопіль, вул….., кім….. в користь неповнолітньої дитини …., 20.01.2003р.н.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.