Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв…., …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає подарувати квартиру за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я ….
Квартира за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв….належить на праві приватної власності … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 23.12.2003р. міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації. Малолітні діти …, 22.02.2015р.н., …, 03.09.2010р.н., мають право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я …., де малолітні діти …, 22.02.2015р.н., …, 03.09.2010р.н., мають право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати …, … зберегти за дітьми …, …житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв…..
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.