Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 05.07.2017р. №473 «Про затвердження Порядку забезпечення осіб Електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі»

З метою забезпечення внутрішньо переміщених осіб, яким законодавством надано право пільгового (безоплатного) проїзду електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Доповнити п.3 додатку до рішення виконавчого комітету від 05.07.2017р. №473 «Про затвердження Порядку забезпечення осіб Електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі» (із змінами) реченням наступного змісту:
«Для внутрішньо переміщених осіб, яким законодавством надано право пільгового (безоплатного) проїзду, Електронний квиток "Соціальна карта Тернополянина" видається на безоплатній основі на підставі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виданої управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради.».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.