Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері благоустрою

Враховуючи звернення АТ КБ «Приватбанк» та інформацію управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи вимоги Правил благоустрою м. Тернополя, які затверджені рішенням міської ради від 19.05.2011р. № 6/8/20 (зі змінами), виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійнодіючій робочій групі з демонтажу тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею організувати та провести роботи з демонтажу шлагбауму поблизу житлового будинку 10 за адресою вул. Є. Коновальця у 20-ти денний термін з дня прийняття рішення.
2. Постійнодіючій робочій групі повідомити власників (в разі можливості встановлення) про можливість самостійного демонтажу об’єктів вказаних в п.1 рішення у 10-ти денний термін з дня його прийняття.
3. Комунальним підприємствам «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», ТМШРБП «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу зазначених об’єктів.
4. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання даних об’єктів від електропостачання.
5. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології при необхідності:
5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.
5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
6. Приймання на зберігання демонтованих об’єктів на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.
7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.
8. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради.
9. Визначити, що повернення демонтованих об’єктів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт з демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної інспекції.