Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про спрямування коштів субвенції з державного бюджету

На підставі рішення міської ради від 24.07.2019 р. № 7/36/2 «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 р. № 7/31/14 «Про бюджет м. Тернополя (громади) на 2019 рік», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту комунальному закладу «КДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту» (КПКВК 1115031 «Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл») на «Капітальний ремонт приміщення спортивного комплексу за адресою вул. Братів Бойчуків, 4а в м.Тернополі (фізкультурно-оздоровчий комплекс)» в сумі 5000,000 (П’ять мільйонів гривень 00 коп.).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.