Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження висновку служби у справах неповнолітніх та дітей про підтвердження місця проживання дитини, …, 20.12.2009р.н., для її тимчасового виїзду за межі України

Розглянувши висновок служби у справах неповнолітніх та дітей від 26.07.2019 року про підтвердження місця проживання дитини …, 20.12.2009р.н., для її тимчасового виїзду за межі України, заяву …. та документи, передбачені пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та інші документи, зібрані службою у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради, встановлено, що дитина зареєстрована та проживає разом із заявником за адресою: м.Тернопіль, проспект …, кв….
Враховуючи викладене, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. №866, відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини від 26.07.2019 року №235, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Затвердити висновок служби у справах неповнолітніх та дітей про підтвердження місця проживання дитини …, 20.12.2009р.н., разом з матір’ю … за адресою: м.Тернопіль, проспект …,кв…. для її тимчасового виїзду за межі України (висновок додається).
2. Дане рішення набирає законної сили у разі, коли протягом десяти робочих днів з дня прийняття, його не оскаржено.
3. Термін дії рішення – один рік з дня набрання ним законної сили.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.