Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договору купівлі-продажу та дарування квартири

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв…., встановлено, що заявниця бажає укласти договір купівлі-продажу частини квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв…. від імені неповнолітньої дитини …, 24.01.2003р.н.
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, враховуючи згоду матері …, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати неповнолітній дитині …, 24.01.2003р.н., дозвіл на укладання договору купівлі-продажу частини квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…., кв….
2. Надати …. дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… на ім’я неповнолітньої дитини …, 24.01.2003р.н.
3. Зобов’язати … забезпечити дитину …. житлом на праві власності за адресою: м.Тернопіль бульв…., кв…..
Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 31.12.2019р.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.