Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень

Враховуючи звернення директорів лікувальних закладів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про оренду державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м.Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Тернополя», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійно діючій робочій групі з організації та проведення демонтажів організувати та провести роботи з демонтажу аптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків ТОВ «Соціальні аптеки», які розміщені в лікувальних закладах без відповідного права в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком (додається).
2. Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єкта господарювання про можливість самостійного демонтажу аптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків вказаних в додатку до рішення в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.
3. Комунальним підприємствам забезпечити постійно діючій групі проведення робіт з демонтажу аптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків ТОВ «Соціальні аптеки».
4. Комунальним некомерційним підприємствам:
4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались аптеки, аптечні пункти,аптечні кіоски, до належного стану.
4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
5.Постійно діючій робочій групі надати пропозиції щодо залучення відповідних організацій з метою забезпечення виконання даного рішення.
6. Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів спільно з відділом охорони здоров»я та медичного забезпечення підготувати проект розпорядження міського голови щодо затвердження складу комісії для опису матеріальних цінностей та передачі на зберігання.
7. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд оформити відповідними актами.
8. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.
9. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
10. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових об»єктів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру та управління муніципальної інспекції.