Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень

  В рішення та додаток внесено зміни відповідно до рішення ВК від 14.08.2019р. №786

  Враховуючи звернення директорів лікувальних закладів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про оренду державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м.Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Тернополя»,  виконавчий комітет міської ради

  ВИРІШИВ:

  1. Постійно діючій робочій групі з організації та проведення демонтажів організувати  та провести роботи з демонтажу аптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків, обладнання  та устаткування з них, тощо ТОВ «Соціальні аптеки», які розміщені в лікувальних  закладах без відповідного права в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно  з додатком (додається).

  2. Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єкта господарювання про можливість  самостійного демонтажу аптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків, обладнання та устаткування з них, тощо,  вказаних в додатку до рішення в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

  3. Комунальним підприємствам забезпечити  постійно діючій групіпроведення робіт з демонтажуаптек, аптечних пунктів, аптечних кіосків, обладнання та устаткування з них, тощо, ТОВ «Соціальні аптеки».

  4. Комунальним некомерційним підприємствам:

  4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались аптеки, аптечні пункти,аптечні кіоски, до належного стану.

  4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

  5.Постійно  діючій робочій  групі надати пропозиції щодо залучення відповідних  організацій з метою забезпечення виконання даного рішення.

  6. Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів спільно з відділом охорони  здоров»я та медичного забезпечення підготувати проект розпорядження  міського голови щодо затвердження   складу  комісії  для опису матеріальних цінностей та  передачі на зберігання.

  7. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд  оформити відповідними актами.

  8. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу  залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

  9. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.