Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про виділення коштів

На підставі рішення міської ради від 24.07.2019 р. № 7/36/2 «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. №7/31/14 «Про бюджет м. Тернополя (громади) на 2019 рік», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КПКВК1117691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 350000,00 (Триста п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) на придбання спортивного одягу, інвентарю та проведення спортивних та масових заходів, міжнародних та всеукраїнських турнірів, змагань, навчально-тренувальних зборів та участі команд м. Тернополя у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.