Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Надати в оренду члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України Гуралю Євгену Мироновичу (ідент. номер …, м.Тернопіль, вул.С.Чарнецького,16) нежитлове підвальне приміщення комунальної власності за адресою м.Тернопіль, проспект Степана Бандери,27 загальною площею 35,6 кв.м, в тому числі 2,9 кв.м частка площ спільного користування, орієнтовно закріпленою земельною ділянкою 20,1 кв.м. під розміщення творчої майстерні, що не використовується для провадження підприємницької діяльності.
2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення, терміном на 35 місяців, з правом його продовження на загальних підставах.
3.Зобов’язати орендаря, вказаного в п.1 даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.
4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю, а орендарю, вказаному в п.1 даного рішення, провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
5.Орендар, вказаний в п.1 даного рішення, зобов’язаний до моменту укладення договору оренди відшкодувати вартість витрат за виготовлений звіт про незалежну оцінку майна та проведену його рецензію замовнику звіту.
6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.