Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про створення комісії по передачі майна в комунальну власність

Керуючись Законом України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 р. №1482 "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 24.07.2019р. № 7/36/17 «Про прийняття майна в комунальну власність», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Створити комісію з приймання-передачі у комунальну власність Тернопільської міської територіальної громади майно приватного підприємства «Креатор-Буд», у складі:
Мединський Володимир Володимирович - начальник управління обліку та контролю за використанням комунального майна, голова комісії.
Коженівський Василь Євгенович - головний спеціаліст відділу оренди та обліку комунального майна управління обліку та контролю за використанням комунального майна, секретар комісії.
Члени комісії:
Білик Володимир Євгенович - начальник відділу оренди та обліку комунального майна управління обліку та контролю за використанням комунального майна.
Мороз Галина Василівна - завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер управління обліку та контролю за використанням комунального майна.
Лахита Олег Володимирович - директор приватного підприємства «Креатор-Буд».
Калита Петро Миронович - начальник технічного відділу приватного підприємства «Креатор-Буд».
Жеребецька Олена Валеріївна - начальник юридичного відділу приватного підприємства «Креатор-Буд».
2.Комісії приймання – передачу здійснити відповідно до чинного законодавства України.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.