Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про запровадження тимчасової (експериментальної) схеми організації дорожнього руху з влаштуванням транспортної розв’язки вул. Б.Хмельницького – вул. С. Крушельницької

З метою впорядкування руху транспортних засобів на вулицях Б. Хмельницького та вул. С. Крушельницької в районі двохарочного кам’яного моста для попередження виникнення дорожньо – транспортних пригод, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ :
1. З 09.08.2019р. запровадити тимчасову (експериментальну) схему організації дорожнього руху з влаштуванням транспортної розв’язки вул. Б.Хмельницького – вул. С. Крушельницької.
1.1. Дозволити Тернопільському міському шляхово ремонтно – будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» встановити засоби організації дорожнього руху згідно схеми.
2. Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області ДПП забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі експерементальної транспортної розв’язки.
3. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.