Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди торгівельного призначення «Побутова техніка» (суб’єкт господарювання не встановлений) за адресою вул. Київська - 15 Квітня в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.
2. Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.
3. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.
4. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:
4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.
4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
5. Постійно діючій робочій групі надати пропозиції щодо залучення відповідних організацій з метою забезпечення виконання даного рішення.
6. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» оформити відповідними актами.
7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.
8. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
9. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної інспекції.