Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти м. Тернополя у 2018 році

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 56 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.03.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 15.12.2017 № 7/21/42«Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», з метою організації раціонального харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти міста виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Забезпечити організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти міста у межах відповідних бюджетних призначень у 2018 році.

2.Звільнити у закладах загальної середньої освіти міста від оплати за харчування:

-дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній школі;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

3.Звільнити у закладах професійно-технічної освіти міста від оплати за харчування:

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні;

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою;

- дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4.Додатково звільнили від оплати за харчування :

- учнів, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах;

- учнів, батьки яких батьки яких загинули під час участі в АТО;

- учнів, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО - учнів,батьки яких беруть участь в АТО батьки брали безпосередню участь в АТО;

- учнів,батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО ;

- учнів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.

5.Встановити вартість харчування для учнів пільгових категорій, згідно з додатком 1 (додається).

6.Харчування інших учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти здійснювати за власні кошти батьків.

7.Затвердити Порядок організації харчування дітей, які звільняються від оплати за харчування, згідно з додатком 2(додається).

8.Затвердити перелік суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють в 2018 році організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Тернополя,згідно з додатком 3 (додається).

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.