Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про організацію і проведення навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із предмета «Захист Вітчизни» у 2018 році

 

Відповідно до ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770, спільного наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільського обласного військового комісаріату від 15.01.2018 р. № 5/23, Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах та навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 01 серпня 2001 року № 563, беручи до уваги програму предмета «Захист Вітчизни» та для закріплення набутих навиків учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста за період навчання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести триденні навчально-польові збори (заняття у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського):

1.1. З юнаками та дівчатами 11 класів Тернопільської школи допризовної підготовки з25 січняпо18 травня 2018 року.

1.2. З юнаками та дівчатами 11 класів ТЗОШ № 14, 22 з 25 січня по18 травня 2018 року.

1.3. З дівчатами 11 класів організовувати вивчення основ медичних знань у такому порядку:

- 25 січня - 18 травня 2018 року - у навчальному закладі під керівництвом вчителя медико-санітарної підготовки.

- 25 січня - 18 травня 2018 року - у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського (практично).

2.Для якісної підготовки і проведення триденних навчально-польових зборів управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради (О.П.Похиляк), керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Підготувати навчально-матеріальну базу.

2.2. Підготувати і затвердити план заходів з питань підготовки і проведення навчально-польових зборів, видати наказ про організацію та проведення зборів.

2.3. Провести цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності із учнями 11-х класів.

2.4. Запропонувати об’єднаному міськвійськкомату забезпечити навчально-методичне керівництво навчально-польовими зборами, організувати і провести з юнаками навчальні стрільби з автомата.

3.Начальнику управління надзвичайних ситуацій міської ради І.В.Ковалю, начальнику відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Р.Д.Левчуку згідно із заявками адміністрацій школи допризовної підготовки, ТЗОШ № 14, 22 надавати допомогу у проведенні занять, спортивних змагань, виховних заходів.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.