Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у 2018 році у професійно-технічних навчальних закладах м. Тернополя

 

Керуючись розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016р. № 994-р «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів», голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 18 січня 2017 року № 24-од «Про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах області», врахувавши інформацію викладену в листі управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.12.2017р. № 04/3735-10 «Про регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів» та з метою задоволення потреб економіки м. Тернополя у кваліфікованих кадрах,виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у 2018 році у професійно-технічних навчальних закладах м. Тернополя, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.