Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про виділення коштів

 

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень сесії міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями), з метою створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти м. Тернополя виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради спрямувати кошти з КПКВК 0617691 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 1024200,00 грн. (один мільйон двадцять чотири тисячі двісті грн. 00 коп.) закладам освіти м. Тернополя для оплати послуг мережевого обладнання та відеоспостереження, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.