Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Тернопільводоканал»

 

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 21.03.2018р.№217

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.06.2014р. №179 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Тернопільводоканал» строком на п'ять років, згідно з додатком (додається).

2.Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Тернопільводоканал» від 26.12.2012р. №2301.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.