Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про забезпечення належного утримання системи тривожної сигналізації

 

З метою забезпечення належного утримання приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, яке знаходиться на балансі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, враховуючи рішення міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснювати оплату за утримання системи тривожної сигналізації в приміщенні будівлі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, в яких розміщені структурні підрозділи Тернопільської міської ради, а саме : кабінет №36- начальника управління освіти і науки, кабінет №2 начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, кімната охорони перший поверх до 31 грудня 2018 року.

2.Зобов’язати Тернопільський комунальний методичний центру науково-освітніх інновацій та моніторингу забезпечити належне утримання системи тривожної сигналізації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.