Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2011р. №1537 «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах»

 

З метою виконання постанови Центральної виборчої комісії від 21 липня 2017 року № 140 «Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії» та листа Державної архівної служби України від 3 квітня 2017 року № 01.2/1026 «Про роз’яснення стосовно порядку роботи з наказами органу ведення Державного реєстру виборців», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

Доповнити розділ 13 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2011р. №1537 «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах» пунктом 13.3:

13.3. Порядок роботи з електронними документами в відділі ведення Державного реєстру виборців:

13.3.1. проекти електронних документів відділу ведення Державного реєстру виборців формуються програмними засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»;

13.3.2. електронні документи тимчасового строку зберігання з часу їх створення і до знищення зберігаються в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців»;

13.3.3. знищення електронних документів після закінчення строків їх зберігання здійснюється в установленому порядку працівником відділу ведення Державного реєстру виборців, до обов’язків якого віднесено таку функцію.