Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

 

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 25.01.2018 № 1, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 360 громадянам на загальну суму 328300 (триста двадцять вісім тисяч триста) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 153 інвалідам Тернопільського міського об’єднання інвалідів війни в Афганістані в розмірі 300 гривень кожному, на загальну суму 45900 (сорок п’ять тисяч дев’ятсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 33 членам Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану в розмірі 300 гривень кожному, на загальну суму 9900 (дев’ять тисяч дев’ятсот) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати адресну безготівкову допомогу 80 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати адресну безготівкову допомогу 26 сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників антитерористичної операції) в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги, згідно з додатком 5 (додається).

6.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 3 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій за відповідний період, згідно з додатком 6 (додається).