Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договорів виділення часток, дарування частини квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, ….який зареєстрований за адресою: м. Тернопіль, …., встановлено, що …. бажає подарувати частину квартири за адресою: м. Тернопіль, …. на ім’я …..

Квартира за адресою: м. Тернопіль, … належить на праві приватної спільної сумісної власності ….на підставі договору міни квартир, посвідченого 17.08.1995р. Першою тернопільською державною нотаріальною конторою за реєстром №5-7070, свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 01.06.2017р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Олексишин З.З. за реєстром №…. Неповнолітня дитина …., 27.08.2002р.н., має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати …. дозвіл на укладання договору про визначення часток в приватній спільній сумісній власності нерухомого майна за адресою: м. Тернопіль, …., де неповнолітня дитина ….., 27.08.2002р.н., має право користування житловим приміщенням.

2.Надати …. дозвіл на укладання договору дарування частини квартири за адресою: м. Тернопіль, …. на ім’я …., де неповнолітня дитина …., 27.08.2002р.н., має право користування житловим приміщенням.

3.Зобов’язати … зберегти за дитиною …. житло на праві користування за адресою: м. Тернопіль, пр…...

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.