Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири в користь малолітньої дитини

 

При розгляді заяви та відповідних документів гр….., гр….., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул….., встановлено, що гр….. бажає здійснити продаж квартири за адресою: м. Тернопіль, вул….. в користь малолітньої дитини …., 08.08.2010р.н.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, вул….. належить на праві приватної власності …. на підставі акту приймання-передачі нерухомого майна від 01.12.2015р.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м. Тернопіль, вул….. в користь малолітньої дитини …., 08.08.2010р.н.

2.Надати гр….. дозвіл на підписання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…. від імені малолітньої дитини …, 08.08.2010р.н.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.