Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договорів виділення часток, дарування частин квартири на ім’я малолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів …., які зареєстровані за адресою: м. Тернопіль, вул….., встановлено, що …. бажають подарувати свої частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул….. на ім’я малолітньої дитини …, 06.03.2006р.н.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, вул…. належить на праві приватної спільної сумісної власності …. на підставі свідоцтва про право власності, виданого 24.12.1998 року міським бюро технічної інвентаризації (м. Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації №28359. Малолітня дитина …. має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати ….дозвіл на укладання договору про визначення часток в приватній спільній сумісній власності нерухомого майна за адресою: м. Тернопіль, вул….. де малолітня дитина …., 06.03.2006р.н., має право користування житловим приміщенням.

2.Надати …. дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м. Тернопіль, вул….. на ім’я малолітньої дитини …., 06.03.2006р.н.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.