Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання згоди на присвоєння прізвища при реєстрації народження дитини

 

При розгляді заяви гр.+…, яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв….. та відповідних документів щодо надання згоди на присвоєння прізвища «….» при реєстрації народження дитини встановлено, що …. 09.01.2018 року в КУ ДРР «Дунаєвецька центральна районна лікарня» народила хлопчика. Батько дитини … не з’являється на реєстрацію народження дитини та не дає згоди на присвоєння прізвища «…» при реєстрації народження дитини. 05.09.2017 року шлюб між …. розірвано.

Керуючись ст.19, 145 Сімейного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.20 розділу ІІІ «Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 02.02.2018р., з метою захисту прав та інтересів новонародженої дитини виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Тернопільському міськрайонному відділу ДРАЦСу Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області провести реєстрацію народження новонародженої дитини з присвоєнням прізвища «…».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.