Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про проведення конкурсу із надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тернополя

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», Правила надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1070, Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року №1173, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 року №145 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», враховуючи рішення господарського суду Тернопільської області від 20.11.2017 року. по справі №921/506/17-г/8, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 5 червня 2014 року №574 «Про проведення конкурсу із надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тернополя».

2.Провести конкурс із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (в т. ч. рідких) на території м. Тернополя.

3.Затвердити склад конкурсної комісії із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (в т. ч. рідких) на території м. Тернополя згідно з додатком, додається.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.