Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

 

Пункт 2 в частині проведення робіт втратив чинність відповідно до рішення ВК від 20.06.2018р. №477

Враховуючи акт роботи комісії від 28.02.2018р. По розгляду депутатського звернення депутата Ткаченка А.М., створеної розпорядженням міського голови від 21.02.2018р. №35 «Про створення комісії», звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 03.04.2017р. №24/17 виданий фізичній особі – підприємцю Козаку Руслану Васильовичу для розміщення тимчасової споруди – автопричепа за адресою проспект Злуки (біля будинку №4а) – вважати таким, що втратив чинність.

2.Паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 20.12.2017р. №100/17 виданий фізичній особі – підприємцю Арутюняну Давіду Арамовичу для розміщення тимчасової споруди за адресою проспект Злуки (біля будинку №4а) – вважати таким, що втратив чинність.

Пункт 2 в частині проведення робіт втратив чинність відповідно до рішення ВК від 20.06.2018р. №477

2.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди – кіоску фізичної особи - підприємця Козака Руслана Васильовича та тимчасової споруди – кіоску фізичної особи – підприємця Арутюняна Давіда Арамовича за адресою проспект Злуки (біля будинку №4а) в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі повідомити фізичну особу – підприємця Козака Руслана Васильовича та фізичну особу – підприємця Арутюняна Давіда Арамовича про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1.Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2.Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.