Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна

 

Розглянувши клопотання фізичної особи – підприємця Пушкара Сергія Володимировича від 04.05.2018 року, представлені матеріали роботи постійно діючої комісії створеної рішенням виконавчого комітету від 10.10.2012 року №1636 «Про створення комісії», керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити дефектні акти обстеження нежитлових приміщень на предмет визначення необхідності здійснення невід’ємних поліпшень при проведенні ремонту (додаються).

2.Дозволити фізичній особі – підприємцю Пушкару Сергію Володимировичу (ідентифікаційний номер ….) здійснити невід’ємні поліпшення орендованого майна комунальної власності, нежитлових приміщень, за адресою м. Тернопіль, вул. І. Франка,8 площею 161,5 кв.м та площею 53,4 кв.м.

3.Контроль за здійсненням невід’ємних поліпшень покласти на управління обліку та контролю за використанням комунального майна.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.