Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про розгляд звернення

 

Розглянувши звернення директора КП фірма «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради та президента ГО «Фундація зірок світового футболу «Діти+» від 26.06.2018 року №85/12, з метою створення умов для забезпечення благоустрою на земельній ділянці площею 0,6000 га по вул. 15 Квітня, що перебуває в користуванні КП фірма «Тернопільбудінвестзамовник» та належної реалізації умов інвестиційного договору, погодженого рішенням виконавчого комітету від 08.11.2017 року №813 «Про розгляд звернення КП фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради», керуючись рішенням Тернопільської міської ради від 19.05.2011 року №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству фірма «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, громадській організації «Фундація зірок світового футболу «Діти+» після введення об’єкту інвестування – соціально-спортивного центру «Вулична академія» із закладом громадського харчування в експлуатацію, забезпечити:

1.1. вільний доступ та прохід мешканців міста через прилеглу до зазначеного центру територію;

1.2. благоустрій земельної ділянки, кадастровий номер 6110100000:06:002:0070, площею 0,6000 га та прилеглих до даної земельної ділянки територій, в тому числі: здійснення ландшафтного дизайну з озелененням і висадженням декоративних та хвойних насаджень, прибирання, освітлення пішохідних зон, а також облаштування лісопарковими лавками з урнами для сміття;

1.3. облаштувати вуличний тренажерний зал для задоволення потреб мешканців міста з подальшим його обслуговуванням та ремонтом.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.