Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 17.05.2018р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 06.00 год. «Центру молодіжного дозвілля» за адресою м. Тернопіль, вул. Чумацька, 14, прим. 1 терміном на один рік (ТОВ «Клуб - А», код ЄДРПОУ ….);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 04.00 год. сауни «Оріон» за адресою м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6 терміном на один рік (ФОП Смовж Н.Ф., ідн. код ….).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.