Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволів на укладання договорів виділення часток, дарування частини квартири на ім’я малолітніх дітей

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр……, який зареєстрований за адресою: м.Чортків, вул….., яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, пр…., встановлено, що гр…… бажає подарувати 1/2 частину квартири за адресою: м. Тернопіль, …. на ім’я малолітніх дітей ….. 24.01.2013р.н., в рівних частках.

Квартира належить на праві приватної власності гр….. на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 23.12.2015року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Шонь Ю.М. за реєстром №2416. Малолітні діти …., 24.01.2013р.н., мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дітей …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр….. дозвіл на укладання договору про визначення часток в приватній власності нерухомого майна набутого в шлюбі за адресою: м. Тернопіль, …., де малолітні діти ….. 24.01.2013р.н., мають право користування житловим приміщенням.

2.Надати гр….. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири адресою: м. Тернопіль, пр…. на ім’я малолітніх дітей …., 24.01.2013р.н., в рівних частках.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.