Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду ФОП Білик І.М. нежитлове приміщення в Комунальному підприємстві «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради

 

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ФОП Білик І.М., згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.