Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.06.2018 року № 498 «Про обсяги прийому учнів у Галицький коледж ім. В. Чорновола та професійно-технічні навчальні заклади м. Тернополя у 2018 році»

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів», враховуючи рішення комісії з розробки пропозицій щодо корегування обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у професійно-технічних закладів міста Тернополя на 2018-2019 навчальний рік, протокол №2 від 27.09.2018 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2018 р. №498 « Про обсяги прийому учнів у Галицький коледж ім. В. Чорновола та професійно-технічні навчальні заклади м. Тернополя у 2018 році », виклавши додатки №1 - №8 в новій редакції згідно з додатками №1 - №8 (додаються).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.