Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

При розгляді заяв та відповідних документів неповнолітньої дитини …, 24.01.2004р.н., гр…., які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, гр…., який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що заявники бажають укласти договір купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… в користь неповнолітньої дитини …, 24.01.2004р.н.
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи згоду батьків …, …, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати неповнолітній дитині …, 24.01.2004р.н., враховуючи згоду батьків …, …, дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… в його користь.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.