Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини

При розгляді відповідних документів відносно надання статусу та влаштування малолітньої дитини …, ….2018р.н., встановлено, що ….2018року гр…. написала письмову заяву про відмову забрати дитину з пологового відділення, про що складено акт про дитину, яку відмовилися забрати батьки та інші родичі з пологового відділення комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» від 08.11.2018року. Державна реєстрація народження дитини проведена згідно з ч.2 ст.135 Сімейного кодексу України відповідно до витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження.
Керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.22,24 Порядку провадження органами опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1.Надати малолітній дитині …, ….2018р.н., статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
2.Влаштувати малолітню дитину …, ….2018р.н., у Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини на повне державне забезпечення.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.