Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., …., який зареєстрований за адресою: вул…., садове товариство «Струмок», … сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, встановлено, що заявники бажають здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. у зв’язку із зміною місця проживання.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. належить на праві приватної спільної часткової власності …., …та малолітній дитині …, ….2007р.н., на підставі свідоцтва про право власності, виданого 12.09.2018р. міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації №47643.
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 30.11.2018р., захищаючи майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати …, … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/3 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… від імені малолітньої дитини …, ….2007р.н.
2. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: вул…., кв…., с…. Києво-Святошинського району Київської області на ім’я малолітньої дитини ., ….2007р.н.
3. Зобов’язати …, … зебезпечити дитину …житлом на праві власності за адресою: вул…., кв…., с…. Києво-Святошинського району Київської області.
Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.09.2019р.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.