Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про демонтаж рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, Правилами благоустрою м. Тернополя, Положенням про визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, Положенням про узгодження дій між структурними підрозділами та комунальними підприємствами Тернопільської міської ради, задіяними у сфері зовнішньої реклами, затверджене рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.02.2012 №284, Про створення постійно діючої робочої групи, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 07.04.2015 №276, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ
1. Демонтувати рекламні засоби, які встановлені без дозволу на розміщення зовнішньої реклами на об’єктах комунальної форми власності згідно з додатком (додається).
2. Постійно діючій робочій групі вжити заходи для організації проведення демонтажу рекламних засобів у місячний строк з дати прийняття рішення.
3. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.
4. Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», «Тернопільміськсвітло», «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Міськшляхрембуд», приватним підприємствам «Східний масив», «Люкс», «Наш дім», ТОВ «Коменерго Тернопіль З», «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.
5. Тернопільському міському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» забезпечити від’єднання об’єктів зовнішньої реклами від електропостачання.
6. Проведення робіт з демонтажу, приймання та зберігання демонтованих рекламних засобів Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд», ДП «Сервіс ТЕТ» КП «Тернопільелектротранс» і постійно діючій робочій групі оформити відповідними актами. Видачу демонтованих рекламних засобів провести після сплати власником вартості робіт по демонтажу і вартості її зберігання згідно підтверджуючих документів.
7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу
залучити працівників ГУНП України в Тернопільській області.
8. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в друкованих засобах та оприлюднити на сайті Тернопільської міської ради.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.