Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу опікуну Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

При розгляді заяви та відповідних документів стосовно надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, встановлено, що …, ….2013р.н., …, ….2014р.н., до 2015 року разом з матір’ю проживали за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, с…., вул…. та зазнали психологічного насильства внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866, п.3.пп.6, п.6 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини №346 від 30.11.2018 року, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1.Надати …, ….2013р.н., …, ….2014р.н., статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.